Szegvár Online - szegvári független hírportál
Ultimate magazine theme for WordPress.

Diákvilág

0 144

Iratkozz fel a Szegvár Online híreire!

A márciusi hónapban is sok versenyen vettek részt tanulóink. 
Az alábbi eredmények születtek.
– Március 4. Szentes, Hevesy kémiai területi verseny
7. osztály
9. hely Bari Zsolt (Felkészítő nevelő: Bari Tiborné)
13. hely Ágoston Boglárka (Felkészítő nevelő: Vighné Németh Ildikó)
8. osztály
13. hely Gyermán János (Felkészítő nevelő: Bari Tiborné)
Mindhárman bejutottak Szegedre, a megyei döntőre. 
– Március 29-én ott 47 versenyző közül az alábbi eredményeket érték el: 
11. Bari Zsolt
22. Ágoston Boglárka
35. Gyermán János
– Március 8-án Békéscsabán Curie kémia országos elődöntő verseny volt, ahol Bari Zsolt 7. helyezett lett.
– Petőfi szavalóverseny, Hódmezővásárhely
2. Klement Szilvia 
(Felkészítő nevelő: Rozgonyiné Szabó Mária, Kristó Sándorné)
Különdíj: Ágoston Georgina 
(Felkészítő nevelő: Szabóné Gyermán Erika)
– Országos Zrinyi Ilona matematika verseny megyei döntője:
22. hely Vass Csaba 3/a. 
(Felkészítő nevelő: Lukács Istvánné)
33. hely Vigh Bálint 3/c. 
(Felkészítő nevelő: Lehoczkyné Kehrer Anikó)
26. hely Sápi Tamás 5. osztály
(Felkészítő nevelő: Bari Tiborné)
A több száz versenyző között derekasan helyt állt a 7. osztályos Fazekas Martin is. 
(Felkészítő nevelő: Agócs Emília).
– A hódmezővásárhelyi Petőfi Művelődési Központ március 15-e tiszteletére meghirdetett gyermek rajzpályázaton több száz alkotás közül Muzsik Melitta (3/a.), Lukács Attila (6/b.), Horváth Ágota, (5. o.). tanuló alkotásai szerepeltek.
(Felkészítő nevelő: Jeneiné Lucz Mária)
– A társastánc verseny Kelet-Magyarországi Területi Bajnokságán, Kecelen nagy sikerek születtek.
Kis Violetta és Bugyi Bence 1. helyezést, Kis Vencel és Lázár Mária 3. helyezést, Ferenczi Beáta és Osztroluczki Barnabás 4. helyezést, Nagy Gergő és Borbás Julianna 1. helyezést ért el. 
(Felkészítő nevelő: Szatmári Nagy Szilvia)
– Helyi mesemondó verseny eredménye:
1-2. osztály:
1. Gémes Anett 
(Felkészítő nevelő: Ternainé Kovács Anna)
2. Fejős Máté 
(Felkészítő nevelő: Paczukné Fekete Nagy Irén)
Pölös Evelin 
(Felkészítő nevelő: Huszka Lászlóné)
3. Vajda Csenge 
(Felkészítő nevelő: Vassné Agócs Ilona)
4. Táborosi Mónika 
(Felkészítő nevelő: Vassné Agócs Ilona)
Sápi Tamara 
(Felkészítő nevelő: Paczukné Fekete Nagy Irén)
5. Gajda Orsolya 
(Felkészítő nevelő: Paczukné Fekete Nagy Irén)
6. Váczi Sára 
(Felkészítő nevelő: Paczukné Fekete Nagy Irén)
3-4. osztály:
1. Kalamusz Kata 
(Felkészítő nevelő: Lukács Istvánné)
Nagy Boglárka 
(Felkészítő nevelő: Lukács Istvánné)
2. Rehák Réka 
(Felkészítő nevelő: Balogh Ágnes)
3. Kovács Márta 
(Felkészítő nevelő: Balogh Ágnes)
Vass Csaba 
(Felkészítő nevelő: Lukács Istvánné)
4. Rehák Bence 
(Felkészítő nevelő: Balogh Ágnes)
Németh Anikó 
(Felkészítő nevelő: Laskovicsné Ágoston Sára)
Szénási Ramóna 
(Felkészítő nevelő: Laskovicsné Ágoston Sára)
5. Bányai Hajnalka 
(Felkészítő nevelő: Lukács Istvánné)
– A szegvári és mindszenti Művelődési Ház Kulturális Szomszédolóján szerepelt szegvári csoportok közül a közönség szavazatai alapján a Laskovicsné Ágoston Sára osztályfőnök vezette 4. osztályosok jutottak tovább a Hotel Menthol című produkciójukkal a mórahalmi megyei bemutatóra.
Minden gyermeknek és felkészítő nevelőnek gratulálunk a szép eredményekhez!
– Április 5-én Területi Természettudományi tanulmányi verseny lesz iskolánkban.
– Április 15-én Szentesen gyermekszínházi előadáson vesznek részt a 3. osztályosok.
– Április 17-én csütörtökön 14-16 óráig az Új Iskolában húsvéti kézműves foglalkozás lesz alsós gyereknek.

Iratkozz fel a Szegvár Online híreire!

Hozzászólások
Hozzászólások betöltése

Portálunk sütiket használ. Elfogadom Olvasd el

Adatkezelési tájékoztató