Szegvár Online - szegvári független hírportál
Ultimate magazine theme for WordPress.

Szegvárt is utolérte a koronavírus

2 972

Szabó Tibor György, Szegvár polgármestere arról tájékoztatta a lakosokat, hogy egy szegvári lakosnál diagnosztizálták a koronavírus fertőzést. A fiatal szegvári otthonában van karanténban szüleivel, rajtuk kívül mással nem került kapcsolatba.

Kedves Szegváriak!
Tájékoztatom Önöket, hogy községünkben is van koronavírussal (Covid-19) fertőzött személy. A fiatal felnőttnek tünetei nincsenek, jól van. Jelenleg hatósági karanténban van a közeli hozzátartozóival együtt. Az első pozitív teszt után hozták haza szülei, így nem tudott másokkal érintkezni, tehát nem volt szegvári kontaktja.
Ezúton is szeretnék minden kedves szegvári lakost megkérni, hogy a fertőzés megelőzése érdekében tartsák be védekezési szabályokat! Közösségi helyeken használják a maszkot és rendszeresen végezzenek fertőtlenítést (kézmosás, felülettisztítás).
Amennyiben észlelik a tüneteket (láz, köhögés, stb.) magukon vagy hozzátartozójukon, akkor azonnal hívják háziorvosukat. Közös érdekünk, hogy minél kevesebben kapják el a fertőzést.
Legyenek egymással türelmesek, figyeljenek oda egymásra, vigyázzanak magukra!

Köszönettel: Szabó Tibor György polgármester

Kedves Szegváriak!Tájékoztatom Önöket, hogy községünkben is van koronavírussal (Covid-19) fertőzött személy. A fiatal…

Közzétette: Szabó Tibor György Szegvár polgármestere – 2020. szeptember 8., kedd
- Szegvár Online hirdetés -

- Szegvár Online hirdetés -

Portálunk sütiket használ. Elfogadom Olvasd el

Adatkezelési tájékoztató